Ani nevíte, jak moc jsem se těšila, až tohle budu moct napsat: Vše je připraveno. A co není, tak o tom nevím. Zkrátka to, co jsme chtěli a měli koupit, jsme koupili a na zbytek přijdu asi až v realitě novorozeneckých dnů.

Vypadá to tedy u nás teď tak, že kočárek stojí v rohu dětského pokoje (ano, je tam i přes pověry a zhrozené obličeje babiček), vše je vyprané, vyžehlené a čeká na svého pána: Džej Džeje.

Snad všechno zařízení do dětského pokoje jsme kupovali online. Já všeobecně příliš nefandím chození po obchodech, a proto jsme i v tomto případě objednávali z domova a pak jen postupně přebírali krabice a umísťovali do pokoje. Začněme ale popořadě stěnu po stěně…

Při příchodu do pokoje je po levé straně zeď, která je jako jediná vytapetovaná. Chtěli jsme zvolit decentní klučičí motiv, který bude nadčasový a neokouká se. Tak máme autíčka, která vypadají jako by je táta jeden večer sám nakreslil. A že on by to se svou pečlivostí fakt dokázal. Na této straně pokoje pak také nechybí důležitá věc: komoda s přebalovací podložkou. Dále kolotoč na rozptýlení pozornosti během měnění plínek, originální lampička coby předek autobusu a poličky s dalšími doplňky.

Levá stěna pokoje s odkazy na webové stránky obchodů.

 

Přímo naproti dveřím je pod zkosenou stěnou deset skříněk ze série Stuva z Ikea. Prvních šest střeží oblečení a poslední čtyři hračky. Ta nejreprezentativnější je pak nahoře a je také z Ikea – dřevěné auto.

Přední strana pokoje pod zkosenou střechou.

 

Na pravé straně od vchodu do pokoje je jen okno a radiátor, takže vše ostatní, co v dětském pokoji má být, je u vchodových dveří hned vpravo. Postýlka, která tady dominuje, je zatím v tomto pokoji, ale počítáme s tím, že bude v ložnici a sem se vrátí až po pár měsících až roce, záleží na Džej Džejovi. Pro spaní ve dne různě po zbytku bytu máme ještě připravenou kolíbku. Jak můžete vidět na postýlce, máme na ní připevněný monitor dechu Baby Sence, tak jsem zvědavá na jeho používání v praxi. Dám pak vědět recenzi. Ještě k postýlce: Je rostoucí a kupovaná bez matrace, tu jsme řešili zvlášť.

Postýlka s dalšími doplňky a odkazy na obchody.

 

A detaily, které vám možná unikly…

Detail pohledu na stěnu s tapetami.

 

Detail lampičky a kolotoče.

 

Detail postýlky a poličky.

 

No a na závěr pro představu celkový pohled z rohu místnosti…

 

Tak co říkáte? My se teď do toho pokoje chodíme prostě jen kochat. Dost mu ho závidim!

Okomentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..