Zeleným potravinám (mladý ječmen a chlorella) jsem dala zelenou zhruba před dvěma měsíci. Nečekala jsem žádné zázraky a žádné zázraky také nepřišly. Nebudu lhát a popisovat zde neuvěřitelné změny v mém organismu. Myslím si však, že i když nejsou změny do očí bijící, tělu neuškodí nějaká ta dodaná látka navíc. Kor před břichem.

Pozitivní zkušenosti:

  • Podpora trávení (=kdo nechodil často, bude)
  • Podpora imunity (=vyzkoušela jsem zvýšení dávek v období, kdy jsem na mě šla chřipka a nemoc se mi vyhnula)
  • Komplexnost dodaných látek (=když si přečtete co všechno ječmen a chlorella obsahuje, museli byste mít hodně balení vitamínů, abyste to poskládali dohromady)
  • V pohodě chuť (=tady asi se mnou hodně z vás nebude souhlasit, ale podle mě se to dá. Nepřistupujte k nim zkrátka už s tím, že to je musí být hnus, protože je to zelené)

Negativní zkušenosti:

  • Cena (=musím uvést na prvním místě, protože nejlevnější opravdu zelené potraviny nejsou. Já platím 1800 Kč za obojí a vydrží to zhruba na tři měsíce. Peněz je to dost)
  • Náročnost na skladování, přepravu a paměť (=skladování těchto doplňků má svá pravidla, takže je nemůžete mít jen tak v pytlíku. Tím pádem je těžší vozit je s sebou na cestách. Nehledě na to, že myslet třikrát denně na spolknutí zelených lentilek nebo umíchání koktejlu taky může být problém)
  • Pleť (=nedokážu zcela říct, jaký efekt měly zelené potraviny na mojí pleť, ale vím, že zpočátku jejich užívání se mi zhoršila. Dle jiných recenzí na internetu je to z důvodu procesu očisty organismu. To si říkejte až na sebe budete patlat druhou vrstvu líčidel)

Ráda bych dodala, že zkušenost mám se značnou Fresh, a to z online obchodu http://www.zelenyobchod.cz/.

Jsou vaše zkušenosti jiné? Podělte se v komentáři!

Okomentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..