Pamatujete na moje dilema o tom, kde bude u  nás v bytě dětský pokoj? https://matkamatkam.cz.upin.profiwh.com/detsky-pokoj-a-dilema-kolem-nej/. Rozhodovali jsme se, jestli přestěhovat naší současnou ložnici z menšího pokoje do většího, nebo jestli tento větší pokoj spíš přenechat dítěti.

Kuba to má vždycky tak, že dlouho neví, dlouho se rozmýšlía váhá (je ve znamení vah) a pak najednou ví a musí to mít hned. A tak se minulý víkend rozezněl bytem první zvuk vrtačky, z obýváku a kuchyně se stal dočasný sklad všech věcí a začlo stěhování z pokoje do pokoje. A taky velká třídící akce. Nějak v sobě začínám mít pocit, že to co neudělám do konce srpna, neudělám už nikdy. A tak jsme zaplnili dva velké pytle oblečením a na bazos.cz umístili spoustu věcí k prodeji. Před příchodem Džej Džeje zkrátka musí být pořádek.

Největší problém, který nám rozhodování o umístění pokoje ztěžoval, byla naše velká šatní skříň, kterou jinam nešlo umístit. Ta se nakonec také prodala, jelikož místo ní vznikla za Kubou vlastnoručně vybudovanou sádrokartonovou příčkou šatna. Její oddělení od zbytku pokoje zajišťují posuvné závěsy z Ikea. Uvnitř máme spoustu poliček a tyče na ramínka, což se samozřejmě neobešlo bez estetického školení směrem ke mně od mé na tyhle věci citlivější polovičky. Takže si teď musím dávat sakra pozor, jak to tričko skládám a jestli ho tam vůbec po tom nošení vrátim. To je jediné úskalí.

 

Vedle postele tak vznikl dostatečný prostor pro postýlku, která tu s námi první měsíce bude. No a z naší bývalé ložnice, menšího podkrovního pokoje, co nevidět vznikne dětský pokoj.

Máte nějaké dobré tipy na dětské tapety nebo obrázky na zdi? 

Okomentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..