Už 27 let pro mě začátek května znamená jediné: oslavu mých narozenin. Naštěstí nepatřím k těm, co by svůj věk, například z pohledu blížící se třicítky, nějak řešili. Je mi to celkem fuk a doufám, že to tak co nejdýl zůstane. Ty letošní ale byly přeci jen výjimečné.

Ne že bych se každý rok zdělala pod obraz, ale ani kapku alkoholu jsem na své vlastní oslavě neměla tak deset let určitě. Ostatně břichu se přizpůsobila i většina obsahu gratulací a dárků. Všichni mi přáli kromě všeho nejlepšího také „snadný porod“, „ať jste oba zdraví“ a „ať moc nezlobí“. Mezi dárky nechyběl poukaz na těhotenskou masáž, těhotenské focení, zavinovačka teplejší a méně teplá a nosítko. Všechno krásný věci, žádnej kýč a hlavně praktické využití. Děkuji!

Příští rok touhle dobou budu gratulace přijímat s Džej Džejem právě možná v tom nosítku nebo vedle v kočáru. Bude mu tou dobou 9 měsíců a já budu máma na plný úvazek. Budou mě tak vnímat i ostatní, takže místo věcí na sport budu dostávat věci pro dítě? Jestli to budou tak supr věci jako letos, tak jsem s tim v pohodě, ale víte co, vocaď pocaď. Prací prášek a 33 let staré dětské věci jsem už jednou dostala.

Tak všechno nejlepší!

 

Okomentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..