U nás doma to teď vypadá jako na poště. Obden přijímáme různé balíčky různých velikostí, jejíž obsah je vždycky jednoho typu: Džej Džejův komponent do dětského pokoje. To nejdůležitější, postýlka a přebalovací pult, nám sice kvůli dlouhé dodací lhůtě stále chybí, ale jinak už se pokoj plní.

Dětské hračky a bytové doplňky mohou být stejně jako jiné produkty super levné ale i super drahé. Jelikož Kuba je hlavně estét a já jsem hlavně praktik, tak občas narážíme na skloubení těchto dvou požadavků. Co ale oba nechceme, je kýčovitý, přeplácaný pokoj plný lesklých a různé zvuky vydávajících věcí.

Pokud to máte podobně, určitě se vám bude hodit seznam e-shopů, ve kterých jsme nakoupili většinu nábytku, doplňků a hraček. Zapomněla jsem na některý podobného typu? Neváhejte seznam doplnit!

Kde nakoupit do dětského pokoje?

 

Zde zejména doporučuji značku Done By Deer, která u nás svým stylem a jednoduchostí naprosto zvítězila.

Česká značka originálních doplňků a hraček, většinou hand-made.

Na české prostředí velmi vkusný a rozsáhlý e-shop.

Když se trefíte do kampaně s dětským zbožím, můžete ulovit skvělé designové věci se slevou. Nevýhodou jsou dodací lhůty. Na postýlku a přebalovací pult čekáme měsíc.

H&M mají mnozí z nás stále za módní značku, ale to už není dávno pravda. My jsme zde nakoupili bezva koberec za bezva cenu.

Klasika ke které asi netřeba cokoliv dodávat. Snad jen, že co zde koupíte, bude mít s velkou pravděpodobností většina dalších českých domácností. I přesto jsou ale věci, které se zde prostě vyplatí. My jsme tady nakoupili skříňky na oblečení z řady Stuva.

Dánský e-shop, který nabízí doplňky krásného, skandinávského stylu. Pokud vám nevadí platit v eurech a počkat si zhruba dva týdny na dodání, neváhejte.

 

Už brzy vám tu celou nádheru nafotím!

 

Okomentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..