První co vždycky udělám, když mě čeká nějaký úkol, projekt, akce, je seznam. A dítě vlastně takový projekt je, že jo. Takže už mám seznam toho všeho, co je potřeba prý mít a bez čeho z toho nemůže vyrůst životaschopná bytost. Jedna z oblastní je samozřejmě oblečení. S odškrtáváním této sekce jsem tedy začala jako první. A mám pět nejdůležitějších poznatků!

  1. Oblečení na děti může být mega drahé ale také mega levné, záleží na tom, kde nakupujete samozřejmě.
  2. Jakmile se novina o vašem břichu dostane mezi okruh známých, kteří sami děti mají, rázem se vám doma budou hromadit oblečení po jejich dětech, což je naprosto supr. Takový kvanta byste nikdy nenakoupili.
  3. Pro všechny kusy oblečení se používá zdrobnělina, takže: tepláčky, svetříčky, tričička, čepičky, ponožtičky, bodýčka, bundičky, džínečky a tak dále. Odmítám a vyhlašuji bojkot.
  4. Které obchody bych doposud doporučila: Tesco (značka F&F je supr a cenově ok), Lidl (občas mají akce s oblečením pro děti), Lindex (skvělé věci, ale dost drahé, chce to nakoupit při slevách), Aliexpress.com (kvalita na pováženou ale za tu cenu?!), Reserved (středně drahé, ale originální-foto níže jako důkaz).
  5. Absolutně se nevyznám ve velikostech. Vůbec nevím, na jak staré dítě je velikost 56 nebo 62. Naštěstí téměř všechny kusy mají i označení s počtem měsíců, dle stáří dítěte, to mě dost zachraňuje. Nikdo ale zatim neví, jak velké bude a také si málokdy uvědomím, že ten svetr mu vlastně bude zrovna na prd, protože bude v té době bude léto. Chce to praxi.

Další věci ze seznamu přijdou postupně. Už brzy se dozvíte, jaký jsme vybrali kočárek!

Okomentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..