Jsme zpět. Amerika odškrtnutá ze seznamu „Co chci zažít, než zemřu“. Kdybych to měla shrnout, tak New York – obří úl, který vás pohltí a vyplivne naprosto odrovnaný. Naproti tomu Florida přišla vhod zejména pro klid, vedro a téměř liduprázdné pláže. Kdo by chtěl naší cestu zmapovat více, zde je tradiční cestovní GoPro video:

Takže cesta dopadla bez problémů, zážitků jsme si přivezli plno. Dítě ne. Jestli vám někdo bude říkat, že dovolená při snaze o otěhotnění zaručeně funguje, tak mu nevěřte. Asi teď zním trochu pesimisticky, ale mám pocit, že moje tělo je tak nepředvídatelné, že ani tahle supr dovolená prostě nezaručila, že se vrátím s břichem. Nebudu skrývat zklamání, spíš dokonce nasrání.

Takže jsem sebrala zase znovu všechny síly a jede se dál. Nanovo. Ještě stále jsem v té odhodlané fázi „teď už se to podaří!, ne v té „kašlu na to, nějak to dopadne“. Ale stojí mě to hodně přemáhání. Taky jsem si řekla, že na to půjdu vědecky. V knihovně jsem tedy napůjčovala odbornou literaturu na téma „snažíme se otěhotnět“, která vypadala co nejvíce seriózně, nejlépe napsaná přímo lékařem. Zatím mohu doporučit Nejrychlejší cesta k přirozenému početí od M.D. Christophera D. Williamse. Ucelenost, příklady z praxe a styl psaní jsou asi těmi největšími přednostmi. I tak mě ale místy šokuje: „Jakmile začnete s testováním ovulace, měla byste mít pohlavní styk zhruba každých 36 až 48 hodin, dokud nebude výsledek pozitivní. V den, kdy bude výsledek pozitivní, byste měla mít pohlavní styk, a pak znovu po 24 hodinách. Jak už jsem zmínil, budete-li mít pohlavní styk v den pozitivního výsledku a pak ještě den poté, budou vaše šance na úspěch maximální.“ Recept na potomka ve mě zkrátka budí dojem, že je tady něco špatně. To už se děti neroděj proto, že se spolu dva prostě vyspali, protože na to měli zrovna chuť?

  1. Takze recept na potomka funguje jako vtip na principu – ,,Chces zhubnout? – Tak nezer!“ „/,,Chces dite? – Tak neprestavej suk**!!!“ Zni to vazne desive, nejsme ve tve situaci, ale rikam si, KDYBYCH byla, tak naopak zvolnim, urcite neselapanu vic plyn, clovek z toho musi mit radost, staci obtize s otehotnenim, proc jeste riskovat potencialni nechutenstvi k sexu… Kazdopadne Kacko tvuj blog je supr, clanek s bilymi plasti vyborne podany! Hold dobreho doktora, ktery nejede ve sve denni rutine a skutecne pomaha je jako hledat jehlu v kupce sena! Nevzdavej to s nima! Vzdycky je moznost se obratit do jinych rukou. Tfuj tfuj tfuj!

Okomentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..