Takže popořadě. Na 4. měsíc jsem se těšila v podstatě od začátku. Konečně to všichni budou moct vědět, konečně to začne být vidět a konečně bude to nejrizikovější období za mnou. Zkrátka KONEČNĚ!

Realita je trochu jiná. Zaprvé už tolik neprožívám, jestli to všichni vědí, protože jsem se stačila jakž takž se svým stavem sžít, tak už mi to ani nepřijde. Že to na mě začíná být vidět je sice supr, ale jak už jsem psala dříve, (https://matkamatkam.cz.upin.profiwh.com/jak-jsme-vybirali-tehotenske-obleceni/) je s tím spojený i problém a trocha slz ohledně zmenšujícího se šatníku. A že bude to nejrizikovější období za mnou je mi taky jedno, protože se stejně pořád bojíte, jestli to všechno dobře dopadne. A jako třešinka na dortu jsem začala břicho fyzicky pociťovat. Mám na mysli bolesti v podbřišku, bolesti hlavy, samozřejmě neustálé chození na záchod a dřívější večerní únava (ale pořád to není tak hrozné). Prostě už je to fakt tady.

IMG_2681

Ale nestěžuju si! Jenom konstatuji, že to, co se všude píše, (první trimestr je peklo, ale ve druhém se budete cítit skvěle!), tak nemusí vždycky platit. Ale furt jsem na tom dobře a celkově se vlastně cítím v pohodě.

A ten problém, který se vyřešil? Ten se týká již zmíněného šatníku. Uskutečnila jsem druhou tour de sežeň břichu kalhoty a opět neúspěšně. Dle vašeho tipu jsem zamířila do Galerie Harfa, obchod HappyMum. Oblečení dost, ale kalhoty mi zkrátka ani jedny nepadly. Ale mají tam dost šatů, takže se tam před létem ještě vrátím. Můj problém vyřešil až eshop http://www.nejleginy.cz/, od kterého jsem měla možnost otestovat těhotenské leginy ještě před tím, než se stanou oficiální součástí nabídky. Jsou supr, výborně drží a mají materiál podobný kalhotám, které běžně nosím do práce. A je to!

 

 

Okomentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..