Ať už v noci co tři hodiny (v lepším případě) krmíte, nandaváte dudlíka, přebalujete nebo jen utěšujete, určitě řešíte stejně jako já, jak a čím si posvítit. Když se Džej Džej narodil, tak jsem si vždycky svítila ve druhé místnosti. Jenže to se později ukázalo jako přílišné světlo, které Džej Džeje až moc probudilo. Tak jsem zkusila přes lampičku přehodit kus látky. Taky moc. Nakonec jsem skončila u baterky v telefonu, který jsem měla položený zadním krytem na nočním stolku. Často se mi ale stávalo, že jsem zapomněla telefon vrátit do nabíječky a do rána se mi vybil.

Různých dětských lampiček je na trhu poměrně dost. Mně se do rukou dostal rozkošný silikonový slon z http://www.sdeko.cz, který mění barvu dotykem. Zvládnete to tak jak vy v momentě, kdy se dítě nemá vzbudit, tak samotné dítě, když si zrovna bude s lampičkou hrát. Ano, s touhle lampičkou si totiž hrát může. Jednak je z bezpečných a certifikovaných materiálů a jednak je tak lehká, že ji unese i dítě mladší jednoho roku. A navíc si jí může ožužlat. Vybrat si můžete ze sedmi barev, mně osobně nejvíc vyhovovala teplá žlutá, ale Džej Džej nejvíc valil oči na pekelnou rudou. A jestli u vás doma slon nefrčí, mají na výběr také medvěda, kočku, myš, králíka, zajíce, velrybu (ta je taky super podle mě) a hrocha. Kompletní výběr najdete ZDE

Lampička mění barvy dotykem.

Lampičku jsme s juniorem podrobili zátěžovému testu. Jak dopadl?

V čem je super?

  • Nabíjí se přes USB.

Nevím jak vy, ale já stále doma nemám baterky. Takže je pak přendaváme z jednoho zařízení do druhého a furt něco nejde. Takže oceňuji věci, které se dají jednoduše nabít. Po plném nabití vydrží lampička 7-10 hodin a nabíjí se 2-5 hod na plné dobití.

  • Váha.

Lampička je lehká, skladná. Dítě si ji může kamkoliv donést, jednoduše ji sbalíte na cesty.

  • Materiál.

Silikon je velmi příjemný na omak, lampička je z bezpečných materiálů, takže se nemusíte bát ani když poputuje do pusinky.

  • Je to zábava.

Nejen světlo, ale i hračka. My jsme si na slonovi zopakovali jeho části těla a nejvíc Džej Džeje bavilo to, jak se dá různě ohýbat a muchlat.

  • Stačí dotek.

Aby lampička změnila barvu, stačí s ní lehce klepnout, zaťukat na spodek nebo ji kdekoliv stlačit. Nemusíte hledat žádné čudlíky.

  • Cena

Necelých sedm stovek za lampičku a hračku v jednom mi přijde jako snesitelná suma.

U nás doma teď v noci svítí místo měsíce slon.

Co mi na lampičce vadilo?

  • Bez zvuku to nejde

Zcela neslyšně barvu nezměníte. Když je v pokoji naprosté ticho a vy chcete změnit barvu, poklepání nebo stlačení vám přijde jako hrozný hluk. Nemyslím si však, že by často docházelo k tomu, že chcete uprostřed noci měnit barvy. To ji buď chcete vypnout nebo zapnout, a to jde samozřejmě skoro neslyšně čudlíkem.

  • Design

Jak my mámy víme, nejzajímavější je ten největší kýč. Když ve dne lampička nesvítí a je to tedy jen bílé zvířátko s očima, nemusí až tak moc dětí zaujmout. Počkejte si ale na večer, to teprv září oči!

 

Chcete lampičku vyhrát pro svou kamarádku maminku k Vánocům? Sleduj profil na Facebooku a Instagramu, kde budou podrobné informace.

 

 

 

 

 

 

Okomentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..